• Сервис

  Сервис

 • OEM

  OEM

 • КК

  КК

 • ODM

  ODM

добредојде во нашата компанија

Yichun Pluscool Спорт е финансиран од страна на професионален тим група во 2016 година возбудени од идејата за правење на нешто различно, практични и стилски, тие се постави за цел да се создаде Pluscool спорт, со цел за решавање на потребата за висок квалитет на спортска убаво цени.

Pluscool Спорт специјализира во различни спортски, вклучувајќи спортски градник, хеланки, јога облека, фитнес облека, носат компресија, осип чувари, итн посветена на "краен корисник првиот" филозофија, ние сме биле собир квалификувани модел дизајнерите, искусен административни и КК персонал и работници со над 10 години искуство за шиење.  

 Pluscool Спорт имаат целосна контрола над производството. Ние го цениме и да се разбере инвестиции се прават нашите клиенти, и единствениот начин ние се чувствуваме удобно живеат до нашата репутација е да се биде одговорен за секој аспект на нашиот процес.

Кога ќе се заложат за нешто, ние знаеме дека ќе се случи.

dsadasdasd

WhatsApp Онлајн Chat!
WhatsApp Онлајн Chat!