• shërbim

  shërbim

 • OEM

  OEM

 • QC

  QC

 • ODM

  ODM

mirëpritur për kompaninë tonë

Yichun Pluscool Sports financohet nga një grup profesional ekip në vitin 2016. ngacmuar nga ideja e duke bërë diçka të ndryshme, praktike dhe me stil, ata u nisën për të krijuar Pluscool Sport, me qëllim të adresimit të nevojës për sportive me cilësi të lartë me çmime të bukur.

Pluscool Sports specializuar në sportive të ndryshme, duke përfshirë sytjena sportive, dollakë, veshin yoga, veshin palestër, veshin compression, rojet skuqje, etj angazhuar për "fund-user parë" filozofi, ne kemi qenë duke grumbulluar designers aftë model, staf me përvojë administrative dhe QC , dhe punëtorët me mbi 10 vjet përvojë qepje.  

 Pluscool Sports kanë kontroll të plotë mbi prodhimin. Ne e vlerësojmë dhe kuptojmë investimin klientët tanë janë duke bërë, dhe e vetmja mënyrë që ne të ndjehen rehat duke jetuar deri në reputacionin tonë është që të jetë përgjegjës për çdo aspekt të procesit tonë.

Kur ne angazhohemi për diçka, ne e dimë se kjo do të ndodhë.

dsadasdasd

WhatsApp Online Chat !
WhatsApp Online Chat !